top of page

V létě roku 2016 jsme se rozhodli zúročit společné zkušenosti z oblasti gastra a chuť starat se o vlastní zákazníky. Jelikož jsme doma v Medlánkách, pustili jsme se do hledání vhodného místa v této krásné městské části. Uvolnil se prostor bývalé večerky a my se rozhodli, že do toho jdeme! Měli jame tedy zkušenosti, přesnou představu o tom co chceme našim zákazníkům nabídnout, žádný název a prostor který příjemnou kavárnu nepřipomínal ani zdaleka.

Oslovili jsme profesionály, kteří dokázali přesně pochopit naše představy a dát jim konkrétní podobu. Vytvořili nejen název na míru naší lokalitě ale i nadčasový design interiéru naší kavárny a podobu vizuální komunikace. Ve skvělé spolupráci s dodavateli jsme díky tomu mohli otevřít už na konci toho roku.

O čtyři roky později přišla možnost rozšířit naše prostory a zvětšit tak kavárnu několikanásobně. S velkým respektem jsme ji využili a jsme moc rádi že jste si zamilovali i nové prostory které nabízí další skvělá místa. Za nimi jsme vytvořili novou kuchyň na pečení zákusků a dortů.

 

Na několika fotkách níže můžete vidět střípky z historie. Jsme moc rádi že se vám u nás líbí.

bottom of page